Pumptrack pro všechny

Stav projektu Ukončený
Královéhradecký kraj
1 2 3

Chceme svépomocí vytvořit alternativní sportoviště pro každého bez omezení věku, nebo zkušeností. Pumptrack je hitem posledních let. Je určený pro jízdu na kole, ale i třeba pro děti na odrážedlech. Pumptrack je rozvětvená trať, která tvoří okruh a je složená z vln a klopených zatáček, ze kterých se využívá energie k projetí pumptracku bez jakéhokoliv dalšího pohonu. Pumptrack chceme umístit na vhodné místo v našem městě Jičíně a nabídnout tak širší veřejnosti novou formu aktivního vyžití.

Poslední aktualita

Pumptrack pro Všechny - video!

1. prosince 2015

I přes nepřízeň počasí na otevíračce pumptracku jsme si to dokázali užít. Posuďte sami z videa.

Poslední komentář

Jakub Zrzavý

Jakub Zrzavý

18. září 2015

Vypadá to jako skvělý projekt!! Doufám, že už brzy se po Pumptracku svezu! Držím vám pěsti!

 • Pumptrack pro Všechny - video!

  1. prosince 2015

  I přes nepřízeň počasí na otevíračce pumptracku jsme si to dokázali užít. Posuďte sami z videa.

 • Pumptrack dokončen!

  16. listopadu 2015

  Minulý týden jsme dokončili výstavbu pumptracku a zahájili testovací provoz. V sobotu proběhla narychlo otevíračka, abychom si ještě stihli pumptrack užít za příznivého počasí. Bohužel i tu už nám narušil déšť, takže se veřejnost pohoupala jen chvilku. Každopádně jsme rádi, že jsme výstavbu stihli dokončit ještě za přijatelného počasí. Pumptrack teď bude otevřen pouze výjimečně, když to počasí dovolí a trať kompletně vyschne. Spuštění plného provozu očekávejte bohužel až na jaře. Do té doby ještě doladíme estetické záležitosti a provozní řád. Zájem o pumptrack ze strany veřejnosti je opravdu veliký a to nás těší. Lidé za námi stáli i při byrokratických komplikacích s městem a za to jim děkujeme, je to náš hlavní hnací motor do dalšího rozvíjení pumptracku v Jičíně a činností s tím spojených.

 • Stavba pumptracku již v plném proudu!

  3. listopadu 2015

  Obsáhlé byrokratické záložitosti máme z velké části za sebou a stavba pumptracku je jíž v plném proudu! Minulý víkend jsme uspořádali první brigády, navezla se zemina a začali jsme modelovat základ celé trati. Samotný návrh je velice kreativní, zábavný, všestraný a celá plocha snad ani efektivněji využít nešla. Pro hot aktuální info sleduje taky náš facebook "Pumptrack Jičín"

Líbí se ti náš projekt? Máš nějaký návrh, nápad? Nech nám vzkaz

 • Jakub Zrzavý

  Jakub Zrzavý

  18. září 2015

  Vypadá to jako skvělý projekt!! Doufám, že už brzy se po Pumptracku svezu!

  Držím vám pěsti!

Máš dotaz k našemu projektu? Napiš nám

Další projekty