Založení centra krizové přípravy a pořádání vzdělávacích kurzů

Stav projektu Ukončený
Jihomoravský kraj
1 2 3

Hlavní myšlenkou projektu je založit centrum krizové přípravy v nepoužívaném objektu a pořádat v něm zážitkové kurzy první pomoci a přípravy na mimořádné události pro širokou veřejnost. Účastníci na našich akcích poptávali podobnou aktivitu, kde by si vše mohli vyzkoušet intenzivněji.

Poslední aktualita

Pátý kurz jsme připravili pro studenty

30. listopadu 2016

Vzhledem k velkému zájmu studentů ze Střední zdravotnické škola a vyšší odborná školy zdravotnickáé ve Znojmě jsme připravili kurz v prostorech školy přímo pro ně. Zájem nás potěšil a doufáme že navážeme další spolupráci.

Nejbližší akce

Neplánovaný víkendový kurz

29. července 2016 - 31. července 2016 | Rýžoviště

První neplánovaný kurz na Bruntálsku. 

 • Pátý kurz jsme připravili pro studenty

  30. listopadu 2016

  Vzhledem k velkému zájmu studentů ze Střední zdravotnické škola a vyšší odborná školy zdravotnickáé ve Znojmě jsme připravili kurz v prostorech školy přímo pro ně. Zájem nás potěšil a doufáme že navážeme další spolupráci.

 • Čtvrtý kurz jsme věnovali pokročilejším

  30. listopadu 2016

  Čtvrtý kurz krizové připravenosti jsme věnovali pokročilejším účastníkům, kteří se nám také hlásili. Jeden z účastníků byl dokonce profesionálním armádním zdravotníkem, takže jsme se i my naučili něco nového :-)

 • Již třetí kurz máme úspešně za sebou

  22. září 2016

  V sobotu 17. září jsme uspořádali další Kurz krizové připravenosti v rámci programu SmartUp. Kurz se opět konal v konferenčních prostorách MY hotelu v Lednici a v areálu Muzea železné opony ve Valticích. I přes to, že dopoledne bylo kvůli počasí ospalejší, tak se nám podařilo účastníky rozproudit. Dle reakcí si to všichni užili a odnesli si domů řadu zajímavých zkušeností.

 • O2YnspirologyCon

  12. září 2016

  Máme za sebou další velkou a super zkušenost díky programu O2SmartUp! Dostali jsme příležitost vyrazit s naším Kurzem krizové připravenosti na O2YnspirologyCon (pokudy někdo nevíte o co se jedná tak mrkněte zde http://www.ynspirology.cz). Již samotná účast na této akci byla pro nás výzvou, jelikož jsme museli náš celodenní program transformovat do přibližně patnáctiminutového bloku. Myslím, že se nám to nejen povedlo, ale zároveň nám to ukázalo další možnosti, které máme!! Velký point, který si z této akce odnášíme, je obrovský vliv sociálních sítí, v tomto případě Youtube (ne že bychom žili v bublině a neviděli to, spíš nás tato akce Ynspirovala k tomu, využít YT i pro nás). Naším novým cílem je tedy vyzkoušet využít tento fenomén k šíření našich rad a sdělení :-)) Pokud chcete vidět jak vypadal náš YnspiTrip do Prahy tak mrkněte na video!

Načíst další aktuality

Proběhlé akce

 • Kurz krizové připravenosti pro studenty VOŠ

  19. listopadu 2016 | 09.30 - 17.30 | Znojmo

  Akce není pro veřejnost
  Pro velký zájem jsme kurz pro studenty VOŠ zdravotnické ve Znojmě.

 • Kurz pro pokročilé

  29. října 2016 | 09.00 - 18.00 | Valtice

  Akce je pro veřejnost
  Akce pro zájemce, kteří už mají základy za sebou. Vše v terénu a bez skrupulí!

 • Bez názvu.png

  Kurz krizové připravenosti II.

  17. září 2016 | 10.00 - 16.00 | Lednice

  Akce je pro veřejnost
  Společně s Nadací O2 jsme v rámci programu SmartUp připravili sérii Kurzů krizové připravenosti, jejichž součástí bude náhled do světa urgentní medicíny, při kterém se dozvíte například jak pomoci při průstřelu hrudníku, ale také část věnována aktuálním rizikům u nás i v Evropě. Všechny poznatky si budete moci v závěru dne vyzkoušet během modelové situace.

  Akce se uskuteční v sobotu 17. 9. 2016 v Lednici na Moravě v konferenčních prostorách MY hotelu. K dispozici budete mít vytištěné prezentace a k zapůjčení budou výukové a ochranné pomůcky a radiotechnika.

  V případě příznivého počasí bude součástí kurzu i workshop zaměřený na záchranu tonoucího, takže plavky s sebou.

  Celá akce je zdarma. Dopravu ani stravu nezajišťujeme, ale je možné se najíst přímo v hotelu, nebo v okolí.

  FB událost

Líbí se ti náš projekt? Máš nějaký návrh, nápad? Nech nám vzkaz

Máš dotaz k našemu projektu? Napiš nám

Další projekty