Ambassadoři

Ambassadorský program

Nadace O2 podporuje mladé lidi a jejich nápady, kterými mění svět kolem sebe k lepšímu. Podporuje i ty, kteří mají chuť osobně dále růst, hledat svoji cestu, spolupracovat s nadací a pomáhat ostatním v realizaci jejich nápadů. A pro ty je tu program SmartUp Ambasador.

Kdo je SmartUp Ambassador?

  • úspěšný absolvent a realizátor projektu v programu SmartUp nebo Think Big
  • aktivní mladý člověk, který chce na sobě pracovat 
  • budoucí mentor vybraného týmu podpořenému v programu SmartUp
  • nositel myšlenky programu SmartUp, který se chce podílet na prezentaci programu veřejnosti
  • osoba do 29 let (ke dni ukončení přijímání přihlášek)

 

Co SmartUp Ambassador získá?

  • 6 celodenních workshopů zaměřených na osobní rozvoj (jedná se vždy o soboty)
  • odborné vedení a individuální koučink po dobu 9 měsíců trvání programu
  • zkušenosti při mentorování mladých lidí v rámci jejich SmartUp projektů
  • účast na zajímavých akcích při prezentaci programu SmartUp 
  • navázání důležitých kontaktů a vazeb

 

 

 

Ambassadorský program

Nadace O2 podporuje mladé lidi a jejich nápady, kterými mění svět kolem sebe k lepšímu. Podporuje i ty, kteří mají chuť osobně dále růst, hledat svoji cestu, spolupracovat s nadací a pomáhat ostatním v realizaci jejich nápadů. A pro ty je tu program SmartUp Ambasador.

Jakub Zrzavý

Jakub Zrzavý

Praha

Ambassadorský program Nadace O2 bych jednoduše doporučil každému, protože taková šance se neobjevuje v životě moc často. Pokud bych před rokem neodpověděl na výzvu do zapojení do programu, měl bych o hodně méně zážitků, zkušeností a hlavně bych nepoznal skvělé přátele. Ne, není to klišé. Byla to prostě pecka a poznal jsem, co mě baví! Nadace mě o kus posunula k tomu být zase o něco lepší než ostatní a mít třeba i na pracovním trhu větší šance. 

Soňa Jonášová

Soňa Jonášová

Rovečné

Nabídka ambassadorství mě nenechala chladnou a přihlásila jsem se i přes to, že jsem dokončovala školu a začínala pracovat. Ve stejný čas. Byl to blázinec, ale věděla jsem, že tahle investice se mi vyplatí. A měla jsem pravdu. Opět jsem se dostala do víru plného inspirace, skvělého týmu "ambassáčů", smart nápadů a mladých lidí, kteří chtějí měnit svět kolem sebe. A tentokrát jsem jim mohla pomoci i já. Je za mnou krásný rok plný skvělých zážitků a velkého kroku na mé cestě. Správným směrem. Díky!

Pavla Hudcová

Pavla Hudcová

Ondřejov
Měli jsme Smart Nápad, přihlásili jsme ho do programu O2, získali podporu a úspěšně ho realizovali. To zní jako konec, ale ve skutečnosti byl konec realizovaného projektu teprve začátek. Jsem moc ráda, že jsem dostala možnost být SmartUp Ambassadorem. Naučilo mě to přemýšlet o využití svého času, o mých životních prioritách a cílech. Kromě osobního rozvoje mi program mi dal možnost mentorovat můj vlastní tým a měla jsem možnost jim pomoci s rozvíjením jejich Nápadu, který nepatřil do šuplíku a který se rozhodli pustit do světa. Jsem neskutečně hrdá na to, že se mohu podílet na prezentaci takového program, jako je Smart Up, který podporuje mladé lidi, kteří mají oči i srdce otevřené a kteří nechtějí jen sedět doma na zadku! :-) 
Jakub Rus

Jakub Rus

Trutnov

Ambassadorství mi vlastně nějak nevědomky spadlo do klína. Hledal jsem něco, díky čemu bych mohl být zase trochu víc aktivní, tak jako na střední s majálesy a podobnými akcemi. Na vysoký jsem jen sedíval na koleji obklopen učením, prací a na nic víc nebyl čas. Pak přišel mail, chvíli na to telefon a už to tu bylo.

Program nejen že splnil, to co jsem hledal, ale dal mi daleko více. Dostalo se mi příležitosti naučit se spousty nových věcí, nabrat hromadu nových zkušeností a to nejdůležitější, poznal jsem nové lidi a nebylo jich málo. Lidi, kteří mi jsou inspirací, kteří mě nabyli pozitivní energií a díky kterým mám chuť pomáhat a vymýšlet nové věci dál a nespadnout zpět do té staré rutiny. Díky jim za to. Ty neváhej a jestli máš tuhle možnost, tak ji koukej využít!

Zlata Kolářová

Zlata Kolářová

Praha

Ambassadorem jsem se stala v období, kdy jsem nutně potřebovala nějakou další aktivitu, která by naplňovala tu část mého já, která potřebuje pomáhat ostatním. A povedlo se. Uvědomila jsem si spoustu věcí, můj život opět nabral ten správný směr a také rychlost.

Myslím si ale, že každému tenhle program nabízí něco jiného. Každý se v něm najde a někam ho posune. Je to na každém, jak moc se do toho pustí a jak moc si ze všeho bude chtít vzít. Na setkáních, kde víří jen pozitivní energie, se skvěle přichází na nové myšlenky a nápady. Ta atmosféra, která s námi plynula celý rok, je nezapomenutelná. Pokud bych se měla rozhodnout znovu, opět bych neváhala. 

Václav Vytřas

Václav Vytřas

Ostrava

Když jsem se o pozici Ambassadora dozvěděl, hned mi bylo jasné, že to bude výzva, díky které získám hromadu zkušeností a která mě někam posune. S přihláškou jsem však docela váhal a nebyl jsem si jist, jestli zvládnu tuto roli naplnit. Po delším váhání jsem se nakonec zkusil přihlásit a po absolvování krátkého pohovoru jsem byl vybrán.

K mému překvapení jsem pár dní na to zjistil, že jsem dokonce Ambassadorem nejmladším, což mě zprvu trochu vystrašilo, ale později se ukázalo, že mé vystrašení bylo naprosto zbytečné. Poznal jsem partu skvělých lidí, získal hromadu nových zkušeností a především si ujasnil tolik priorit, že jsem se za své ambassadorské působení posunul ve svém životě mílovými kroky dopředu.

Všem, kteří roli Ambassadora zvažují bych tuto zkušenost určitě doporučil a hlavně jim vzkázal, aby s přihláškou dlouho neváhali a nenechali si tuto zkušenost proklouznout mezi prsty.

Roman Kadlec

Roman Kadlec

Praha

Svou přihlášku do Ambassadorského programu jsem odesílal na poslední chvíli s tím, že jsem neměl naprosto žádné očekávání. Musím ale říci, že celý ten rok byl pro mne velkým překvapením. My „Ambáči“, jak si říkáme, jsme každý tak trochu osobitý a dokážeme se bavit celé hodiny, a to o věcech, které nás posouvají dál. Pracovat s lidmi, kteří jsou na „stejné vlně“ byl pro mne velký komfort. Jsem moc rád, že jsem do toho šel a poznal, co vlastně celý program nabízí a jací lidé v něm pracují. Vzdělávací program, který se koná pro účastníky SmartUp, byl pro mne asi nejvíce motivující. Viděl jsem spoustu výborných projektů a mladých lidí, kteří nesedí jen doma u počítače, ale chtějí měnit společnost kolem sebe. 

Pokud jsi měl projekt ve  SmartUp a cítíš příležitost vstoupit do programu Ambassadorství, neváhej a odešli přihlášku. Můžeš se posunout v osobním rozvoji, pomoci ostatním, získat nové kontakty a v neposlední řadě zažiješ spoustu legrace!